Витяжка ELEYUS Cyclon 700 60 BG бежевий
Фото 11 |
ELEYUS Cyclon 700 60 BG бежевий 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Cyclon 700 60 BG бежевий
Усі ціни 35 →Кухонна витяжка Eleyus Cyclon 700 60 BG | 3 389 грн. |
ELEYUS CYCLON 700 60 BG | 3 271 грн. |
Витяжка телескопічна Eleyus Cyclon 700 60 BG | 3 420 грн. |
Вытяжка Eleyus Cyclon 700 60 Bg | 3 421 грн. |
ELEYUS CYCLON 700 60 BG | 3 255 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Cyclon 700 60 BG
Ціни на ELEYUS Cyclon 700 60 BG |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Cyclon 700 60 BG бежевий | від 3 219 грн. | 36 пропозицій | ||
ELEYUS Cyclon 700 60 WH білий | від 3 219 грн. | 39 пропозицій | ||
ELEYUS Cyclon 700 60 BR коричневий | від 3 099 грн. | 35 пропозицій | ||
ELEYUS Cyclon 700 60 IS GR нержавіюча сталь | від 3 300 грн. | 42 пропозиції | ||
ELEYUS Cyclon 700 60 BL чорний | від 3 219 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →