Витяжка ELEYUS Della 700 50 BL чорний
Фото 10 |
ELEYUS Della 700 50 BL чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Della 700 50 BL чорний
Усі ціни 22 →Кухонна витяжка Eleyus Della 700 50 BL | 6 459 грн. |
Витяжка Eleyus Della 700 50 BL | 5 400 грн. |
Вытяжка Eleyus Della 700 50 Bl | 5 859 грн. |
Витяжка ELEYUS Della 700 50 BL | 5 346 грн. |
Вытяжка eleyus della 700 50 bl | 5 666 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації ELEYUS Della 700 50 BL
Ціни на ELEYUS Della 700 50 BL |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Della 700 50 BG бежевий | від 5 204 грн. | 18 пропозицій | ||
ELEYUS Della 700 50 WH білий | від 5 199 грн. | 27 пропозицій | ||
ELEYUS Della 700 50 IS BL нержавіюча сталь | від 5 067 грн. | 39 пропозицій | ||
ELEYUS Della 700 50 BL чорний | від 4 951 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →