Витяжка ELEYUS Della 700 60 BG бежевий
Фото 10 |
ELEYUS Della 700 60 BG бежевий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Della 700 60 BG бежевий
Усі ціни 39 →Кухонна витяжка Eleyus Della 700 60 BG | 6 629 грн. |
ELEYUS DELLA 700 60 BG | 6 629 грн. |
Витяжка похила Eleyus Della 700 60 BG | 5 560 грн. |
ELEYUS DELLA 700 60 BG | 6 254 грн. |
Вытяжка Eleyus Della 700 60 Bg | 6 061 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Della 700 60 BG
Ціни на ELEYUS Della 700 60 BG |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Della 700 60 BG бежевий | від 5 169 грн. | 40 пропозицій | ||
ELEYUS Della 700 60 WH білий | від 4 980 грн. | 41 пропозиція | ||
ELEYUS Della 700 60 IS BL нержавіюча сталь | від 5 028 грн. | 40 пропозицій | ||
ELEYUS Della 700 60 BL чорний | від 4 966 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →