Витяжка ELEYUS Ellada 1000 60 WH білий
Фото 10 |
ELEYUS Ellada 1000 60 WH білий потужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Ellada 1000 60 WH білий
Витяжка ELEYUS Ellada 1000 60 WH | 7 119 грн. |
Кухонна витяжка Eleyus Ellada 1000 60 WH | 8 099 грн. |
Витяжка ELEYUS Ellada 1000 60 WH | 7 355 грн. |
Модификації ELEYUS Ellada 1000 60 WH
Ціни на ELEYUS Ellada 1000 60 WH |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Ellada 1000 60 BG бежевий | від 6 399 грн. | 5 пропозицій | ||
ELEYUS Ellada 1000 60 WH білий | від 7 119 грн. | 3 пропозиції | ||
ELEYUS Ellada 1000 60 BL чорний | від 7 459 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →