Витяжка ELEYUS Fiona 1000 60 BG бежевий
Фото 11 |
ELEYUS Fiona 1000 60 BG бежевий потужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Fiona 1000 60 BG бежевий
Усі ціни 21 →Витяжка Eleyus Fiona 1000 60 BG | 9 284 грн. |
Вытяжка Eleyus Fiona 1000 60 Bg | 10 264 грн. |
Витяжка ELEYUS Fiona 1000 60 BG | 9 409 грн. |
Eleyus Fiona 1000 60 BG | 9 026 грн. |
Вытяжка eleyus fiona 1000 60 bg | 11 119 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації ELEYUS Fiona 1000 60 BG
Ціни на ELEYUS Fiona 1000 60 BG |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Fiona 1000 60 BG бежевий | від 6 999 грн. | 21 пропозиція | ||
ELEYUS Fiona 1000 60 WH білий | від 6 999 грн. | 4 пропозиції | ||
ELEYUS Fiona 1000 60 BL чорний | від 7 899 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →