Витяжка ELEYUS Focus 700 60 WH білий
Фото 10 |
ELEYUS Focus 700 60 WH білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Focus 700 60 WH білий
Усі ціни 23 →Вытяжка Eleyus Focus 700 60 WH | 5 200 грн. |
ELEYUS FOCUS 700 60 WH | 5 429 грн. |
Вытяжка Eleyus Focus 700 60 Wh | 5 624 грн. |
Витяжка ELEYUS Focus 700 60 WH | 5 132 грн. |
Eleyus FOCUS 700 60 WH | 4 860 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації ELEYUS Focus 700 60 WH
Ціни на ELEYUS Focus 700 60 WH |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Focus 700 60 BG бежевий | від 4 999 грн. | 40 пропозицій | ||
ELEYUS Focus 700 60 WH білий | від 4 860 грн. | 23 пропозиції | ||
ELEYUS Focus 700 60 IS+BL нержавіюча сталь | від 4 860 грн. | 19 пропозицій | ||
ELEYUS Focus 700 60 BL чорний | від 4 394 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →