Витяжка ELEYUS Gemini 800 LED 52 BL чорний
Фото 5 |
ELEYUS Gemini 800 LED 52 BL чорний 2020 рікпотужна білий чорний |
|
Продуктивна і малошумлива кухонна витяжка з периметральним всмоктуванням, скляною робочою поверхнею, довговічним електродвигуном, електронною системою управління з сенсорною панеллю і світлодіодним підсвічуванням. Інтегрується в нижню частину кухонної шафи шириною не менше 55 см, яка навішується прямо над варильною поверхнею. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений обслуговування кухонь площею від 8-16 м².
У встановленому вигляді видно лише скляну робочу поверхню та органи управління. Елегантний зовнішній дизайн забезпечує привабливий зовнішній вигляд, а витяжка ELEYUS Gemini 800 LED 52 BL легко очищається від будь-яких забруднень за допомогою популярних засобів побутової хімії. Ця модель добре поєднується із популярними розмірами компактних кухонних газових/електричних плит або індукційних варильних поверхонь.
Чорний колір пристрою впишеться у темні інтер'єрні проєкти. Просте та інтуїтивно зрозуміле сенсорне керування дозволяє вибирати три режими продуктивності та увімкнути/вимкнути локальне світлодіодне освітлення. Перша швидкість створює хорошу продуктивність всмоктування та помірний рівень шуму (не більше 53 дБ), який не стане на заваді розмові або перегляду телевізора. Максимальна продуктивність, яка досягається на третій швидкості, впорається з найсильнішими запахами або допоможе швидко провітрити кухню.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Купити ELEYUS Gemini 800 LED 52 BL чорний
Усі ціни 60 →Eleyus Eleyus Genimi 800 LED 52 BL GEMINI 800 LED 52 BL | 11 169 грн. |
Кухонна витяжка Eleyus GEMINI 800 LED 52 BL | 9 999 грн. |
Витяжка Eleyus Genimi 800 LED 52 BL GEMINI 800 LED 52 BL | 7 260 грн. |
ELEYUS GEMINI 800 LED 52 BL | 9 999 грн. |
Витяжка Eleyus Gemini 800 Led 52 BL | 9 215 грн. |
Модификації ELEYUS Gemini 800 LED 52 BL
Ціни на ELEYUS Gemini 800 LED 52 BL |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Gemini 800 LED 52 WH білий | від 7 190 грн. | 61 пропозиція | ||
ELEYUS Gemini 800 LED 52 BL чорний | від 6 581 грн. | 62 пропозиції |