Витяжка ELEYUS Integra 1200 LED 52 WH білий
Фото 5 |
ELEYUS Integra 1200 LED 52 WH білий 2020 рікпотужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Integra 1200 LED 52 WH білий
Усі ціни 44 →Кухонна витяжка Eleyus INTEGRA 1200 LED 52 WH | 12 269 грн. |
ELEYUS INTEGRA 1200 LED 52 WH | 12 269 грн. |
Витяжка вбудована Eleyus Integra 1200 Led 52 WH | 8 757 грн. |
ELEYUS INTEGRA 1200 LED 52 WH | 10 950 грн. |
Вытяжка Eleyus Integra 1200 Led 52 Wh | 9 681 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Integra 1200 LED 52 WH
Ціни на ELEYUS Integra 1200 LED 52 WH |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Integra 1200 LED 52 WH білий | від 8 700 грн. | 44 пропозиції | ||
ELEYUS Integra 1200 LED 52 BL чорний | від 8 799 грн. | 47 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →