Витяжка ELEYUS Into 960 52 WH білий
Фото 11 |
ELEYUS Into 960 52 WH білий 2020 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Into 960 52 WH білий
Усі ціни 63 →Eleyus Eleyus Into 960 52 WH | 4 599 грн. |
Кухонна витяжка Eleyus INTO 960 52 WH | 4 599 грн. |
Витяжка Eleyus Into 960 52 WH | 3 450 грн. |
ELEYUS INTO 960 52 WH | 4 599 грн. |
Витяжка Eleyus Into 960 52 WH | 3 770 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Into 960 52 WH
Ціни на ELEYUS Into 960 52 WH |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Into 960 52 BG бежевий | від 3 300 грн. | 58 пропозицій | ||
ELEYUS Into 960 52 WH білий | від 3 350 грн. | 65 пропозицій | ||
ELEYUS Into 960 52 GR сірий | від 3 847 грн. | 47 пропозицій | ||
ELEYUS Into 960 52 BL чорний | від 3 390 грн. | 50 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →