Витяжка ELEYUS Kleo 470 60 WH білий
Відео 1Фото 8 |
ELEYUS Kleo 470 60 WH білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Kleo 470 60 WH білий
Усі ціни 18 →Витяжка Eleyus Kleo 470 60 WH | 3 210 грн. |
Вытяжка Eleyus Kleo 470 60 Wh | 3 368 грн. |
Витяжка ELEYUS Kleo 470 60 WH | 3 004 грн. |
Вытяжка eleyus kleo 470 60 wh | 3 242 грн. |
Кухонная вытяжка Eleyus KLEO 470 60 WH | 3 280 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації ELEYUS Kleo 470 60 WH
Ціни на ELEYUS Kleo 470 60 WH |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Kleo 470 60 WH білий | від 3 004 грн. | 18 пропозицій | ||
ELEYUS Kleo 470 60 BR коричневий | від 3 004 грн. | 17 пропозицій | ||
ELEYUS Kleo 470 60 IS нержавіюча сталь | від 3 807 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →