Витяжка ELEYUS Kleo 700 60 BL чорний
Фото 7 |
ELEYUS Kleo 700 60 BL чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Kleo 700 60 BL чорний
Усі ціни 42 →Кухонна витяжка Eleyus KLEO 700 60 BL | 4 069 грн. |
ELEYUS KLEO 700 60 BL | 3 894 грн. |
Витяжка Eleyus Kleo 700 60 BL | 4 090 грн. |
Вытяжка Eleyus Kleo 700 60 Bl | 4 112 грн. |
ELEYUS KLEO 700 60 BL | 3 875 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Kleo 700 60 BL
Ціни на ELEYUS Kleo 700 60 BL |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Kleo 700 60 BG бежевий | від 3 787 грн. | 38 пропозицій | ||
ELEYUS Kleo 700 60 WH білий | від 3 620 грн. | 49 пропозицій | ||
ELEYUS Kleo 700 60 IS нержавіюча сталь | від 3 749 грн. | 61 пропозиція | ||
ELEYUS Kleo 700 60 BL чорний | від 3 827 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →