Духова шафа ELEYUS LEONA 6006 BG
Фото 10 |
ELEYUS LEONA 6006 BG 2020 рік |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS LEONA 6006 BG
Усі ціни 31 →ELEYUS LEONA 6006 BG | 14 259 грн. |
Духова шафа електричний Eleyus Leona 6006 BG | 12 575 грн. |
Духова шафа ELEYUS LEONA 6006 BG | 12 283 грн. |
Духова шафа електрична Eleyus LEONA 6006 BG | 14 259 грн. |
ELEYUS LEONA 6006 BG | 13 934 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS LEONA 6006 BG
Ціни на ELEYUS LEONA 6006 BG |
---|---|---|---|---|
ELEYUS LEONA 6006 BL | від 13 719 грн. | 1 пропозиція | ||
ELEYUS LEONA 6006 BG | від 12 283 грн. | 31 пропозиція | ||
ELEYUS LEONA 6006 WH | від 12 572 грн. | 26 пропозицій | ||
ELEYUS LEONA 6006 IS | від 11 832 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →