Витяжка ELEYUS Line I 50 BR коричневий
Відео 1Фото 11 |
ELEYUS Line I 50 BR коричневий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Line I 50 BR коричневий
Усі ціни 39 →Кухонна витяжка Eleyus Line I 50 BR | 2 899 грн. |
ELEYUS LINE I 50 BR | 2 899 грн. |
Вытяжка Eleyus Line I 50 Br | 2 698 грн. |
ELEYUS LINE I 50 BR | 2 784 грн. |
Витяжка ELEYUS Line I 50 BR | 2 899 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації ELEYUS Line I 50 BR
Ціни на ELEYUS Line I 50 BR |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Line I 50 BG бежевий | від 2 169 грн. | 60 пропозицій | ||
ELEYUS Line I 50 WH білий | від 2 179 грн. | 58 пропозицій | ||
ELEYUS Line I 50 BR коричневий | від 2 299 грн. | 39 пропозицій | ||
ELEYUS Line I 50 IS нержавіюча сталь | від 2 739 грн. | 62 пропозиції | ||
ELEYUS Line I 50 BL чорний | від 2 406 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →