Витяжка ELEYUS Line I 50 WH білий
Відео 1Фото 6 |
ELEYUS Line I 50 WH білий |
|
Компактна і відносно недорога вбудована витяжка з шириною корпусу в 50 см. В основі моделі знаходитися двигун з максимальною продуктивністю 380 м3/год, що вважається оптимальним рішенням для середньостатистичної домашньої кухні площею до 10 м2. Для регулювання швидкості роботи пристрою передбачені три режими, при цьому на максимальних потужностях рівень створюваного шуму не перевищує 48 дБ. Традиційно, як для сучасної моделі, передбачена додаткова можливість роботи в режимі рециркуляції; у контексті цього використання дуже корисним виявиться можливість установки активного фільтра. Кнопкова Панель управління, для освітлення варильної поверхні використовується класична лампа розжарювання.
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Line I 50 WH білий
Усі ціни 52 →Eleyus Eleyus Line I 50 WH 4406 | 2 899 грн. |
Витяжка Eleyus Line I 50 WH | 2 179 грн. |
ELEYUS LINE I 50 WH | 2 798 грн. |
Витяжка Eleyus Line I 50 WH | 2 650 грн. |
Вытяжка Eleyus Line I 50 Wh | 2 443 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації ELEYUS Line I 50 WH
Ціни на ELEYUS Line I 50 WH |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Line I 50 BG бежевий | від 2 170 грн. | 52 пропозиції | ||
ELEYUS Line I 50 WH білий | від 2 179 грн. | 54 пропозиції | ||
ELEYUS Line I 50 BR коричневий | від 2 299 грн. | 34 пропозиції | ||
ELEYUS Line I 50 IS нержавіюча сталь | від 2 739 грн. | 57 пропозицій | ||
ELEYUS Line I 50 BL чорний | від 2 406 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →