Витяжка ELEYUS Lotus 1000 60 BG бежевий
Фото 12 |
ELEYUS Lotus 1000 60 BG бежевий 2020 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Lotus 1000 60 BG бежевий
Усі ціни 32 →ELEYUS LOTUS 1000 60 BG | 4 749 грн. |
Витяжка Eleyus Lotus 1000 60 BG | 4 630 грн. |
Вытяжка Eleyus Lotus 1000 60 Bg | 4 614 грн. |
ELEYUS LOTUS 1000 60 BG | 4 525 грн. |
Витяжка ELEYUS Lotus 1000 60 BG | 4 749 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Lotus 1000 60 BG
Ціни на ELEYUS Lotus 1000 60 BG |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Lotus 1000 60 BG бежевий | від 4 302 грн. | 32 пропозиції | ||
ELEYUS Lotus 1000 60 WH білий | від 4 149 грн. | 22 пропозиції | ||
ELEYUS Lotus 1000 60 X нержавіюча сталь | від 4 555 грн. | 48 пропозицій | ||
ELEYUS Lotus 1000 60 BL чорний | від 4 199 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →