Витяжка ELEYUS Lotus 470 50 X нержавіюча сталь
Фото 11 |
ELEYUS Lotus 470 50 X нержавіюча сталь 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Lotus 470 50 X нержавіюча сталь
Усі ціни 18 →Витяжка Eleyus Lotus 470 50 Inox | 3 070 грн. |
ELEYUS LOTUS 470 50 INOX | 2 999 грн. |
Вытяжка Eleyus Lotus 470 50 Inox | 3 028 грн. |
Витяжка ELEYUS LOTUS 470 50 INOX | 2 855 грн. |
Вытяжка eleyus lotus 470 50 inox | 3 081 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації ELEYUS Lotus 470 50 X
Ціни на ELEYUS Lotus 470 50 X |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Lotus 470 50 BG бежевий | від 2 754 грн. | 35 пропозицій | ||
ELEYUS Lotus 470 50 WH білий | від 2 899 грн. | 3 пропозиції | ||
ELEYUS Lotus 470 50 BR коричневий | від 2 764 грн. | 16 пропозицій | ||
ELEYUS Lotus 470 50 X нержавіюча сталь | від 2 855 грн. | 18 пропозицій | ||
ELEYUS Lotus 470 50 BL чорний | від 2 599 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →