Витяжка ELEYUS Lotus 470 60 BG бежевий
Фото 10 |
ELEYUS Lotus 470 60 BG бежевий 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Lotus 470 60 BG бежевий
Усі ціни 34 →Кухонна витяжка Eleyus LOTUS 470 60 BG | 2 899 грн. |
ELEYUS LOTUS 470 60 BG | 2 798 грн. |
Витяжка Eleyus Lotus 470 60 BG | 2 985 грн. |
ELEYUS LOTUS 470 60 BG | 2 784 грн. |
Вытяжка Eleyus Lotus 470 60 Bg | 2 882 грн. |
ще 20 пропозицій
Компактна та невелика, але досить потужна витяжка. До плюсів можна віднести наявність двох режимів. Не дуже галаслива. Вихід до гофрі розташований збоку, залишається місце для зберігання. Підсвітки від лампочки достатньо для роботи у темряві. Лампочка перегоріла одразу, довелося замінити. компактна, не шумна, легко доглядати, легко знімаються фільтри, гарно витягує запахи погана якість лампочки в комплекті Iryna Zaslavska: користуюся ELEYUS Lotus 470 60 WH кілька місяців |
Додати відгук
Модификації ELEYUS Lotus 470 60 BG
Ціни на ELEYUS Lotus 470 60 BG |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Lotus 470 60 BG бежевий | від 2 697 грн. | 35 пропозицій | ||
ELEYUS Lotus 470 60 WH білий | від 2 699 грн. | 39 пропозицій | ||
ELEYUS Lotus 470 60 BR коричневий | від 2 399 грн. | 33 пропозиції | ||
ELEYUS Lotus 470 60 X нержавіюча сталь | від 2 824 грн. | 48 пропозицій | ||
ELEYUS Lotus 470 60 BL чорний | від 2 697 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →