Витяжка ELEYUS Lotus 470 60 BR коричневий
Фото 8 |
ELEYUS Lotus 470 60 BR коричневий 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Lotus 470 60 BR коричневий
Усі ціни 33 →Кухонна витяжка Eleyus LOTUS 470 60 BR | 2 899 грн. |
ELEYUS LOTUS 470 60 BR | 2 899 грн. |
Витяжка телескопічна Eleyus Lotus 470 60 BR | 2 985 грн. |
ELEYUS LOTUS 470 60 BR | 2 784 грн. |
Вытяжка Eleyus Lotus 470 60 Br | 2 928 грн. |
ще 20 пропозицій
Компактна та невелика, але досить потужна витяжка. До плюсів можна віднести наявність двох режимів. Не дуже галаслива. Вихід до гофрі розташований збоку, залишається місце для зберігання. Підсвітки від лампочки достатньо для роботи у темряві. Лампочка перегоріла одразу, довелося замінити. компактна, не шумна, легко доглядати, легко знімаються фільтри, гарно витягує запахи погана якість лампочки в комплекті Iryna Zaslavska: користуюся ELEYUS Lotus 470 60 WH кілька місяців |
Додати відгук
Модификації ELEYUS Lotus 470 60 BR
Ціни на ELEYUS Lotus 470 60 BR |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Lotus 470 60 BG бежевий | від 2 624 грн. | 35 пропозицій | ||
ELEYUS Lotus 470 60 WH білий | від 2 754 грн. | 41 пропозиція | ||
ELEYUS Lotus 470 60 BR коричневий | від 2 399 грн. | 34 пропозиції | ||
ELEYUS Lotus 470 60 X нержавіюча сталь | від 2 720 грн. | 48 пропозицій | ||
ELEYUS Lotus 470 60 BL чорний | від 2 598 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →