Духова шафа ELEYUS MILA 6009 BG
Фото 19 |
ELEYUS MILA 6009 BG 2022 рікзахист від дітей |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS MILA 6009 BG
Усі ціни 26 →ELEYUS MILA 6009 BG | 15 935 грн. |
Духовка електрична Eleyus Mila 6009 BG | 14 814 грн. |
Духова шафа Eleyus MILA 6009 BG | 14 949 грн. |
Духова шафа електрична Eleyus MILA 6009 BG | 15 604 грн. |
ELEYUS MILA 6009 BG | 15 855 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS MILA 6009 BG
Ціни на ELEYUS MILA 6009 BG |
---|---|---|---|---|
ELEYUS MILA 6009 BG | від 14 673 грн. | 26 пропозицій | ||
ELEYUS MILA 6009 WH | від 14 297 грн. | 25 пропозицій | ||
ELEYUS MILA 6009 IS | від 14 354 грн. | 26 пропозицій | ||
ELEYUS MILA 6009 BL | від 11 925 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →