Витяжка ELEYUS Storm 700 LED SMD 60 BL чорний
Відео 1Фото 15 |
ELEYUS Storm 700 LED SMD 60 BL чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації ELEYUS Storm 700 LED SMD 60 BL
Ціни на ELEYUS Storm 700 LED SMD 60 BL |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Storm 700 LED SMD 60 BG бежевий | від 5 259 грн. | 1 пропозиція | ||
ELEYUS Storm 700 LED SMD 60 WH білий | від 4 538 грн. | 3 пропозиції | ||
ELEYUS Storm 700 LED SMD 60 BR коричневий | від 5 259 грн. | 1 пропозиція | ||
ELEYUS Storm 700 LED SMD 60 BL чорний | від 4 899 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →