Витяжка ELEYUS Storm G 1200 LED SMD 60 BL чорний
Фото 13 |
ELEYUS Storm G 1200 LED SMD 60 BL чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Storm G 1200 LED SMD 60 BL чорний
Усі ціни 29 →Кухонна витяжка Eleyus Storm G 1200 LED SMD 60 BL | 8 099 грн. |
ELEYUS STORM G 1200 LED SMD 60 BL | 8 779 грн. |
ELEYUS STORM G 1200 LED SMD 60 BL | 8 284 грн. |
Вытяжка Eleyus Storm G 1200 Led Smd 60 Bl | 8 276 грн. |
Витяжка ELEYUS Storm G 1200 LED SMD 60 BL | 8 779 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Storm G 1200 LED SMD 60 BL
Ціни на ELEYUS Storm G 1200 LED SMD 60 BL |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Storm G 1200 LED SMD 60 BG бежевий | від 7 208 грн. | 28 пропозицій | ||
ELEYUS Storm G 1200 LED SMD 60 WH білий | від 7 119 грн. | 25 пропозицій | ||
ELEYUS Storm G 1200 LED SMD 60 BL чорний | від 6 808 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →