Витяжка ELEYUS Titan A 1200 LED SMD 60 WH білий
Фото 8 | Очікується у продажу 9 719 грн. Тип і монтаж: традиційна (пристінна); Оформлення: похила; Принцип роботи: відведення/рециркуляція; Потужність (Вт): 226; Продуктивність (мотор) (м³/год): 1200; Макс. рівень шуму (дБ): 71; Кількість швидкостей: 3; Можливість установки активного фільтра; Управління: кнопкові перемикачі; Щілинне всмоктування |
ELEYUS Titan A 1200 LED SMD 60 WH білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації ELEYUS Titan A 1200 LED SMD 60 WH
Ціни на ELEYUS Titan A 1200 LED SMD 60 WH |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Titan A 1200 LED SMD 60 BG бежевий | від 8 401 грн. | 29 пропозицій | ||
ELEYUS Titan A 1200 LED SMD 60 IS+BL нержавіюча сталь | від 8 310 грн. | 7 пропозицій | ||
ELEYUS Titan A 1200 LED SMD 60 BL чорний | від 8 207 грн. | 9 пропозицій |