Витяжка ELEYUS Troy 1200 LED SMD 60 WH білий
Фото 8 |
ELEYUS Troy 1200 LED SMD 60 WH білий білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Troy 1200 LED SMD 60 WH білий
Витяжка ELEYUS Troy 1200 LED SMD 60 WH | 11 546 грн. |
Вытяжка наклонная ELEYUS TROY A 1200 LED SMD 60 WH | 10 400 грн. |
Витяжка ELEYUS TROY 1200 LED SMD 60 WH | 14 299 грн. |
Модификації ELEYUS Troy 1200 LED SMD 60 WH
Ціни на ELEYUS Troy 1200 LED SMD 60 WH |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Troy 1200 LED SMD 60 WH білий | від 10 400 грн. | 3 пропозиції | ||
ELEYUS Troy 1200 LED SMD 60 BL чорний | від 12 459 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →