Витяжка ELEYUS Vertical 470 50 WH білий
Фото 10 |
ELEYUS Vertical 470 50 WH білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Vertical 470 50 WH білий
Усі ціни 29 →Кухонна витяжка Eleyus Vertical 470 50 WH | 3 359 грн. |
ELEYUS VERTICAL 470 50 WH | 3 357 грн. |
Витяжка похила Eleyus Vertical 470 50 WH | 3 395 грн. |
ELEYUS VERTICAL 470 50 WH | 3 340 грн. |
Вытяжка Eleyus Vertical 470 50 Wh | 3 427 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →