Витяжка ELEYUS Vesta A 1200 LED SMD 60 BG бежевий
Фото 6 |
ELEYUS Vesta A 1200 LED SMD 60 BG бежевий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Vesta A 1200 LED SMD 60 BG бежевий
Витяжка ELEYUS Vesta A 1200 LED SMD 60 BG | 9 050 грн. |
Вытяжка вертикальная Eleyus VESTA A 1200 LED SMD 60 BG | 8 250 грн. |
Витяжка ELEYUS VESTA A 1200 LED SMD 60 BG | 9 299 грн. |
Загалом причепитися нема до чого. Робоча конячка, яка виправдовує свою вартість. Тут все просто - звичайне механічне керування (кнопки перемикаються чітко і без залипань), прості матеріали (металевий корпус + скляна кришка). По фарбуванню корпусу нарікань немає - розводів не виявив, щілин та зазорів по кутах немає. Здивувала по шумності - на першій і другій швидкості її практично не чути, починає гудіти вже тільки на третій (варто відзначити, що потужність 1200 кубів - тут будь-яка шумітиме). Можна додатково встановити вугільний фільтр (сенсу взагалі не бачу в цьому). Для бюджетної версії приємно, що не галогенні, а вже LED лампи! Для себе з мінусів зазначив: перше – те, що кришка йде без фіксуючих амортизаторів, які фіксують положення кришки при відкритті; Друге – кришку в закритому положенні тримає магніт, який магнітиться до наклеєної металевої пластини на кришці (якість не найкраща, тут явно заощадили). Незважаючи на ці недоліки, витяжка супер, зі своїм головним завданням - витягнути всі запахи, справляється на другій швидкості на ура! За два місяці експлуатації ще жодного разу не включали третю. Дизайн. Ціна. Чи не галаслива. LED лампи. Немає фіксуючих амортизаторів на кришці. Якість кріплення, що тримає кришку закритою. Дмитрий П: користуюся ELEYUS Vesta A 1200 LED SMD 60 WH кілька місяців |
Додати відгук
Модификації ELEYUS Vesta A 1200 LED SMD 60 BG
Ціни на ELEYUS Vesta A 1200 LED SMD 60 BG |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Vesta A 1200 LED SMD 60 BG бежевий | від 8 250 грн. | 3 пропозиції | ||
ELEYUS Vesta A 1200 LED SMD 60 WH білий | від 9 899 грн. | 1 пропозиція | ||
ELEYUS Vesta A 1200 LED SMD 60 IS+BL нержавіюча сталь | від 8 250 грн. | 3 пропозиції | ||
ELEYUS Vesta A 1200 LED SMD 60 BL чорний | від 8 000 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →