Витяжка ELEYUS Viola 750 50 BL чорний
Відео 1Фото 11 |
ELEYUS Viola 750 50 BL чорний потужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Viola 750 50 BL чорний
Усі ціни 34 →Кухонна витяжка Eleyus Viola 750 50 BL | 5 669 грн. |
Витяжка Eleyus Viola 750 50 BL | 4 910 грн. |
ELEYUS VIOLA 750 50 BL | 5 669 грн. |
Вытяжка Eleyus Viola 750 50 Bl | 5 285 грн. |
ELEYUS VIOLA 750 50 BL | 5 399 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації ELEYUS Viola 750 50 BL
Ціни на ELEYUS Viola 750 50 BL |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Viola 750 50 BG бежевий | від 4 799 грн. | 30 пропозицій | ||
ELEYUS Viola 750 50 WH білий | від 4 975 грн. | 26 пропозицій | ||
ELEYUS Viola 750 50 IS нержавіюча сталь | від 4 961 грн. | 35 пропозицій | ||
ELEYUS Viola 750 50 BL чорний | від 4 678 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →