Витяжка ELEYUS Viola 750 60 WH білий
Відео 1Фото 9 |
ELEYUS Viola 750 60 WH білий потужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Viola 750 60 WH білий
Усі ціни 44 →Кухонна витяжка Eleyus Viola 750 60 WH | 5 669 грн. |
ELEYUS VIOLA 750 60 WH | 5 426 грн. |
Витяжка Eleyus Viola 750 60 WH | 4 910 грн. |
ELEYUS VIOLA 750 60 WH | 5 399 грн. |
Вытяжка Eleyus Viola 750 60 Wh | 5 285 грн. |
ще 20 пропозицій
Співвідношення ціна та якість - оцінка 4 Прийнятний зовнішній вигляд, гарна вентиляція кухні, Працювати можна тільки на 1 швидкості, на 2 - шумно, на 3 - тікай з дому. користуюся ELEYUS Viola 750 60 BL кілька місяців |
Стильна та потужна, що ще потрібно для гарної витяжки? І ціна цілком адекватна, як сьогоднішній рівень долара. Хороший варіант для тих, кого не особливо бентежить шум під час роботи витяжки. На перший погляд, так можна навіть і не сказати, але насправді це дуже практична модель. Є все необхідне: потужна турбіна, фільтр, практичний дизайн. Головне, що порадувало - якість. Не з тих, хто особливо захоплюється чищенням фільтра або залицянням до витяжки, але подібне практично ніяк не відбивається на її зовнішньому вигляді. Металева поверхня легко чиститься навіть за допомогою звичайного миючого засобу для посуду, оскільки іншого будинку то й немає, тобто все ок. Тягне просто відмінно. Готував кілька страв разом, пара далі кухні не пробралася, при тому що дверей на кухні немає. Витяжка дає хорошу вентиляцію, знижує вологість при приготуванні. Виділяється на тлі інших кухонних меблів. Якщо хочеться, щоб усі помітили нову кухонну техніку, це той випадок. Шумить більше, ніж цього хотілося б. Не те, щоб пряма ракета на зльоті, але все ж таки. Може, це від потужності. Але поки вона справляється з парою, то готовий потерпіти, увімкнути музон трохи голосніше і далі фігачити катлети для бургерів.
Досить велика, у настінну шафку вбудувати шансів немає. Довелося виділяти окреме місце на стіні під витяжку. Але так виглядає однаково прикольно. |
Додати відгук
anonim
20 жовтня 2016, 18:41
Случайно коричневого цвета этой вытяжки нет или все таки есть но очень надо #
Відеоогляди
Модификації ELEYUS Viola 750 60 WH
Ціни на ELEYUS Viola 750 60 WH |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Viola 750 60 BG бежевий | від 4 910 грн. | 38 пропозицій | ||
ELEYUS Viola 750 60 WH білий | від 4 574 грн. | 45 пропозицій | ||
ELEYUS Viola 750 60 IS нержавіюча сталь | від 4 836 грн. | 42 пропозиції | ||
ELEYUS Viola 750 60 BL чорний | від 4 574 грн. | 44 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →