Духова шафа ELEYUS Wanda 6009 BL STL
Фото 9 |
ELEYUS Wanda 6009 BL STL |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Wanda 6009 BL STL
Усі ціни 29 →ELEYUS WANDA 6009 BL STL | 19 888 грн. |
Духовка електрична Eleyus Wanda 6009 BL Stl | 19 650 грн. |
Духова шафа ELEYUS WANDA 6009 BL STL | 19 253 грн. |
Духова шафа електрична Eleyus Wanda 6009 Bl Stl | 20 297 грн. |
ELEYUS WANDA 6009 BL STL | 19 789 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →