Моторне мастило ELF Evolution 700 STI 10W-40 1 л
Відео 7 |
ELF Evolution 700 STI 10W-40 1L |
|
Напівсинтетичне автомасло, який рекомендується до використання в більшості дизельних і бензинових двигунах легкових автомобілів. При цьому допускається застосування і в автофургонах, мікроавтобусах або невеликих вантажівках. Відповідає вимогам для роботи в двигунах з прямим уприскуванням і загальною паливною рампою. За рівнем в'язкості належить до літніх жаростійким рішень. Відповідає стандартам Американської API A3/B3/B4 і Європейської АСЕА SL/CF асоціації автовиробників, в наявності – окремі допуски від Mercedes-Benz і Volkswagen.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELF Evolution 700 STI 10W-40 1 л
Усі ціни 37 →ELF Evolution 700 STI 10W-40 (1л) | 629 грн. |
Моторное масло Elf Evolution 700 STI 10W40 1л 194866 | 269 грн. |
Олива моторна Elf Evolution 700 STI 10W-40 (SN), 1л (41071120974) | 296 грн. |
Олива моторна напівсинтетична ELF Evolution 700 STI 10W-40 1л (214125)(216 | 236 грн. |
Олива моторна Elf Evolution 700 STI 10W-40 (SN), 1л (41071120974) | 296 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації ELF Evolution 700 STI 10W-40
Ціни на ELF Evolution 700 STI 10W-40 |
---|---|---|---|---|
ELF Evolution 700 STI 10W-40 1 л | від 236 грн. | 37 пропозицій | ||
ELF Evolution 700 STI 10W-40 4 л | від 819 грн. | 37 пропозицій | ||
ELF Evolution 700 STI 10W-40 5 л | від 935 грн. | 39 пропозицій | ||
ELF Evolution 700 STI 10W-40 20 л | від 1 463 грн. | 5 пропозицій | ||
ELF Evolution 700 STI 10W-40 60 л | від 11 472 грн. | 5 пропозицій | ||
ELF Evolution 700 STI 10W-40 208 л | від 40 762 грн. | 1 пропозиція |