Моторне мастило ELF Evolution 700 STI 10W-40 4 л (10130501)
Відео 7 |
ELF Evolution 700 STI 10W-40 4L |
|
Напівсинтетичне моторне масло, розроблене для бензинових і дизельних двигунів, включаючи також сучасні конструкції з системою прямого уприскування палива. Підходить тільки для легкових автомобілів, хоча виробник і допускає можливість використання олії в невеликих автофургонах або мікроавтобусах. Індекс в'язкості – річний 10w-40, а значить масло забезпечує гарний захист двигуна при високих температурах і навантаженнях. Виробником заявлено допуск від Volkswagen і Mercedes-Benz.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELF Evolution 700 STI 10W-40 4 л
Усі ціни 36 →ELF Evolution 700 STI 10W-40 (4л) | 925 грн. |
Моторное масло Elf Evolution 700 STI 10W-40 (4л.) 214120 | 860 грн. |
Моторное масло Elf Evolution 700 Sti 10W-40 4 л | 1 030 грн. |
Олива моторна Elf Evolution 700 STI 10W-40 (SN), 4л (41071120975) (214120) | 1 016 грн. |
Олива моторна напівсинтетична ELF Evolution 700 STI 10W-40 4л (214120)(216 | 819 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації ELF Evolution 700 STI 10W-40
Ціни на ELF Evolution 700 STI 10W-40 |
---|---|---|---|---|
ELF Evolution 700 STI 10W-40 1 л | від 236 грн. | 36 пропозицій | ||
ELF Evolution 700 STI 10W-40 4 л | від 819 грн. | 36 пропозицій | ||
ELF Evolution 700 STI 10W-40 5 л | від 935 грн. | 38 пропозицій | ||
ELF Evolution 700 STI 10W-40 20 л | від 1 463 грн. | 5 пропозицій | ||
ELF Evolution 700 STI 10W-40 60 л | від 11 472 грн. | 5 пропозицій | ||
ELF Evolution 700 STI 10W-40 208 л | від 40 762 грн. | 1 пропозиція |