Моторне мастило ELF Evolution 700 STI 10W-40 5 л
Відео 7 |
ELF Evolution 700 STI 10W-40 5L |
|
Моторне масло напівсинтетичного типу, створене спеціально для дизельних і бензинових двигунів легкових автомобілів. Втім, за словами виробника, марка підходить і для невеликих вантажівок або мікроавтобусів. Відповідає вимогам для використання в двигунах з прямим впорскуванням палива. Ступінь в'язкості 10w-40 вказує на непогану текучість масла, що зі свого боку сприяє економії палива і легкому холодного старту. Відповідає стандартам американської API та європейської АСЕА.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELF Evolution 700 STI 10W-40 5 л
Усі ціни 38 →ELF Evolution 700 STI 10W-40 (5л) | 1 117 грн. |
Elf Evolution 700 STI 10W-40 5л масло моторне доставка укрпоштою 0 грн | 935 грн. |
Масло моторное полусинтетическое Elf Evolution 700 STI 10W40 5л 194865 | 1 200 грн. |
Моторное масло Elf Evolution 700 Sti 10W-40 5л | 1 264 грн. |
Олива моторна Elf Evolution 700 STI 10W-40 (SN), 5л (41071120976) (214124) | 1 242 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації ELF Evolution 700 STI 10W-40
Ціни на ELF Evolution 700 STI 10W-40 |
---|---|---|---|---|
ELF Evolution 700 STI 10W-40 1 л | від 236 грн. | 34 пропозиції | ||
ELF Evolution 700 STI 10W-40 4 л | від 820 грн. | 36 пропозицій | ||
ELF Evolution 700 STI 10W-40 5 л | від 935 грн. | 38 пропозицій | ||
ELF Evolution 700 STI 10W-40 20 л | від 1 463 грн. | 5 пропозицій | ||
ELF Evolution 700 STI 10W-40 60 л | від 11 472 грн. | 5 пропозицій | ||
ELF Evolution 700 STI 10W-40 208 л | від 40 762 грн. | 1 пропозиція |