Моторне мастило ELF Evolution 900 NF 5W-40 20 л
Відео 12 |
ELF Evolution 900 NF 5W-40 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELF Evolution 900 NF 5W-40 20 л
Олива моторна синтетична ELF Evolution 900 NF 5W-40 20л (194799) 194799 | 4 414 грн. |
Масло моторное ELF Evolution 900 NF 5W-40 (Бочка 20л) 194799 | 5 623 грн. |
ELF 194799 | 5 208 грн. |
Олія моторна Elf Evolution 900 NF 5W40/20л. / (ACEA A3/B4, API SN/CF, VW 5 | 5 040 грн. |
1 0 1 2 |
Олія мені взагалі не сподобалася для автомобіля VW Vento VR6 взагалі не підходить. Проїхав ним близько 30 тис км. заміна кожні 7-8 тис. двигун брудний весь у сажі працює не рівно в загальному масло жах. Перейшов на олію Fuchs Titan GT1 5w40. Двигун працює в рази м'якше ніяких сторонніх звуків – значить масляна плівка краще. Відмило двигун після цього ELF 5w40 NF. Загалом ELF олія нема про що просто викинуті гроші якості нуль. Ціна Вигоряє Після нього багато сажевих відкладень у двигуні Густіє при низьких температурах |
Показано 1 з 6 відгуків
ще 5 відгуків
Відеоогляди
Модификації ELF Evolution 900 NF 5W-40
Ціни на ELF Evolution 900 NF 5W-40 |
---|---|---|---|---|
ELF Evolution 900 NF 5W-40 1 л | від 261 грн. | 38 пропозицій | ||
ELF Evolution 900 NF 5W-40 4 л | від 954 грн. | 38 пропозицій | ||
ELF Evolution 900 NF 5W-40 5 л | від 1 084 грн. | 41 пропозиція | ||
ELF Evolution 900 NF 5W-40 20 л | від 4 414 грн. | 4 пропозиції | ||
ELF Evolution 900 NF 5W-40 60 л | від 11 982 грн. | 6 пропозицій | ||
ELF Evolution 900 NF 5W-40 208 л | від 48 505 грн. | 3 пропозиції |