Витяжка Elica Elite14 LUX WH/A/90 білий
Фото 4 |
Elica Elite14 LUX WH/A/90 білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Elite14 LUX WH/A/90 білий
Усі ціни 47 →Elica ELITE 14 LUX WH/A/90 | 5 499 грн. |
Elica Elica Elite 14 LUX WH/A/90 | 5 599 грн. |
Витяжка Elica ELITE 14 LUX WH/A/90 | 4 990 грн. |
ELICA ELITE 14 LUX WH/A/90 | 5 599 грн. |
Кухонна витяжка Elica ELITE 14 LUX WH/A/90 (959) | 5 320 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Elica Elite14 LUX WH/A/90
Ціни на Elica Elite14 LUX WH/A/90 |
---|---|---|---|---|
Elica Elite14 LUX WH/A/90 білий | від 4 990 грн. | 48 пропозицій | ||
Elica Elite14 LUX GRIX/A/90 нержавіюча сталь | від 3 480 грн. | 47 пропозицій | ||
Elica Elite14 LUX GRVT/A/90 чорний | від 5 640 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →