Витяжка Elica Illusion H30 WH/A/100 білий
Elica Illusion H30 WH/A/100 білий потужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Illusion H30 WH/A/100 білий
Усі ціни 7 →Elica ILLUSION H30 WH/A/100 | 70 999 грн. |
Elica ILLUSION H30 WH/A/100 | 70 999 грн. |
ELICA ILLUSION H30 WH/A/100 | 70 999 грн. |
Витяжка Elica ILLUSION H30 WH/A/100 | 95 120 грн. |
Elica ILLUSION H30 WH/A/100 | 92 800 грн. |
Elica ILLUSION H30 WH/A/100 | 95 120 грн. |
Elica ILLUSION H30 WH/A/100 | 97 440 грн. |
Модификації Elica Illusion H30 WH/A/100
Ціни на Elica Illusion H30 WH/A/100 |
---|---|---|---|---|
Elica Illusion H30 WH/A/100 білий | від 70 999 грн. | 10 пропозицій | ||
Elica Illusion H30 BL MAT/A/100 чорний | від 70 999 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →