Витяжка Elica Lane IX/A/72 нержавіюча сталь (PRF0157377)
Фото 3 |
Elica Lane IX/A/72 нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Lane IX/A/72 нержавіюча сталь
Усі ціни 54 →Elica LANE IX / A / 72 | 15 599 грн. |
Elica Elica Lane IX/A/72 | 15 199 грн. |
Витяжка Elica LANE IX/A/72 | 13 690 грн. |
ELICA LANE IX/A/72 | 15 199 грн. |
Витяжка вбудована Elica LANE IX/A/72 | 11 400 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Elica Lane IX/A/72
Ціни на Elica Lane IX/A/72 |
---|---|---|---|---|
Elica Lane WH/A/72 білий | від 9 840 грн. | 62 пропозиції | ||
Elica Lane IX/A/72 нержавіюча сталь | від 9 246 грн. | 55 пропозицій | ||
Elica Lane GR/A/72 сірий | від 11 992 грн. | 10 пропозицій | ||
Elica Lane BL/A/72 чорний | від 9 870 грн. | 50 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →