Витяжка Elica LOL IX/A/60 нержавіюча сталь (PRF0097149)
Elica LOL IX/A/60 нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica LOL IX/A/60 нержавіюча сталь
Усі ціни 9 →Витяжка Elica Lol IX/A/60 | 12 962 грн. |
Витяжка Elica LOL IX/A/60 | 21 894 грн. |
Витяжка Т-подібна Elica LOL IX/A/60 | 20 625 грн. |
Elica LOL IX/A/60 | 21 360 грн. |
Elica LOL IX/A/60 | 21 894 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Elica LOL IX/A/60
Ціни на Elica LOL IX/A/60 |
---|---|---|---|---|
Elica LOL WH/A/60 білий | від 22 400 грн. | 6 пропозицій | ||
Elica LOL IX/A/60 нержавіюча сталь | від 12 962 грн. | 9 пропозицій | ||
Elica LOL BL/A 60 чорний | від 12 962 грн. | 60 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →