Витяжка Elica Lullaby Wood/A/120 коричневий (PRF0146229)
Фото 5 |
Elica Lullaby Wood/A/120 коричневий білий коричневий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Lullaby Wood/A/120 коричневий
Усі ціни 9 →Elica LULLABY @ WOOD/A/120 | 131 200 грн. |
Витяжка Elica LULLABY @ WOOD/A/120 | 131 200 грн. |
Elica LULLABY @ WOOD/A/120 | 134 400 грн. |
Elica LULLABY @ WOOD/A/120 | 128 000 грн. |
Elica LULLABY WOOD/A/120 | 125 747 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Elica Lullaby Wood/A/120
Ціни на Elica Lullaby Wood/A/120 |
---|---|---|---|---|
Elica Lullaby WH Wood/A/120 білий | від 89 699 грн. | 31 пропозиція | ||
Elica Lullaby Wood/A/120 коричневий | від 122 680 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →