Витяжка Elica Seashell BL/F/80 чорний (PRF0098393)
Відео 1Фото 4 |
Elica Seashell BL/F/80 чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Seashell BL/F/80 чорний
Усі ціни 9 →Elica SEASHELL BL / F / 80 | 134 549 грн. |
ELICA SEASHELL BL/F/80 | 134 549 грн. |
Витяжка Elica SEASHELL BL/F/80 | 125 747 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Elica Seashell BL/F/80
Ціни на Elica Seashell BL/F/80 |
---|---|---|---|---|
Elica Seashell WH MAT/F/80 білий | від 117 360 грн. | 19 пропозицій | ||
Elica Seashell IX/F/80 нержавіюча сталь | від 96 000 грн. | 12 пропозицій | ||
Elica Seashell BL/F/80 чорний | від 122 680 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →