Витяжка Elica Slimmy STD WH/A/60 білий
Фото 3 |
Elica Slimmy STD WH/A/60 білий білий нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Slimmy STD WH/A/60 білий
Усі ціни 41 →Elica Elica Slimmy STD WH/A/60 | 3 699 грн. |
Витяжка Elica SLIMMY STD WH/A/60 | 3 699 грн. |
ELICA SLIMMY STD WH/A/60 | 3 799 грн. |
Кухонна витяжка Elica SLIMMY STD WH/A/60 | 3 699 грн. |
Кухонні витяжки ELICA SLIMMY STD WH/A/60 (9955) | 3 515 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Elica Slimmy STD WH/A/60
Ціни на Elica Slimmy STD WH/A/60 |
---|---|---|---|---|
Elica Slimmy STD WH/A/60 білий | від 3 515 грн. | 43 пропозиції | ||
Elica Slimmy STD GRIX/A/60 нержавіюча сталь | від 3 499 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →