Стабілізатор напруги Elim SNA3Sh-1500 1.5 кВА
Elim SNA3Sh-1500 1.5 кВА
Тип:електромеханічний
Потужність:1.5 кВА
Вхідна напруга:300-430 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):3 %
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Elim SNA3Sh-1500 1.5 кВА
Стабілізатор напруги Елім СНА3Ш-1500, трифазний, 380 В Елім-Україна 16099 | 11 280 грн. |
Стабилизатор напряжения Elim-Украина СНА3Ш-1500 | 12 833 грн. |
Стабилизатор напряжения Elim-Украина СНА3Ш-1500 | 12 520 грн. |
Стабилизатор напряжения ЕЛІМ-УКРАЇНА СНА3Ш-1500 | 16 504 грн. |
Модификації Elim SNA3Sh-1500
Ціни на Elim SNA3Sh-1500 |
---|---|---|---|---|
Elim SNA3Sh-1500 1.5 кВА | від 11 280 грн. | 4 пропозиції | ||
Elim SNA3Sh-3000 3 кВА | від 15 199 грн. | 4 пропозиції | ||
Elim SNA3Sh-4500 4.5 кВА | від 16 800 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →