Стабілізатор напруги Elim SNAN-10000 10 кВА
Відео 3 |
Elim SNAN-10000 10 кВА
Тип:електромеханічний
Потужність:10 кВА
Вхідна напруга:150-250 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):3 %
Охолодження:активне
Установка:настінний
Всі характеристики
Купити Elim SNAN-10000 10 кВА
Усі ціни 7 →Стабилизатор напряжения однофазный сервоприводный ЭЛИМ СНАН-10000 | 19 754 грн. |
Стабілізатор напруги Елім-Україна СНАН-10000 однофазний, навісний | 23 364 грн. |
Стабилизатор напряжения Elim-Украина СНАН-10000 | 20 910 грн. |
Стабілізатор напруги ЕЛІМ-УКРАЇНА СНАН-10000 107902-9 | 25 440 грн. |
Стабилизатор напряжения Elim-Украина СНАН-10000 | 20 400 грн. |
Стабилизатор Elim-Украина СНАН-10000 | 25 440 грн. |
Стабилизатор напряжения ЕЛІМ-УКРАЇНА СНАН-10000 | 19 018 грн. |
Відеоогляди
Модельні відмінності:
- Модель СНАН-10000 — вольтметр аналоговий, розетки відсутні
- Модель СНАН-10000П — вольтметр цифровий, 1 розетка з заземленням
Модификації Elim SNAN-10000
Ціни на Elim SNAN-10000 |
---|---|---|---|---|
Elim SNAN-3000 3 кВА | від 8 300 грн. | 6 пропозицій | ||
Elim SNAN-5000 5 кВА | від 12 368 грн. | 6 пропозицій | ||
Elim SNAN-7000 7 кВА | від 16 017 грн. | 6 пропозицій | ||
Elim SNAN-10000 10 кВА | від 19 018 грн. | 7 пропозицій | ||
Elim SNAN-12000 12 кВА | від 22 465 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →