Проєкційний екран Elite Screens Spectrum 229x143
Відео 13 | Товар застарів 13 764 грн. Тип: розгортається; Механізм розгортання: мотор; Діагональ: 106; Співвідношення сторін: 16:10; Ширина полотна: 229; Висота полотна: 143; |
Elite Screens Spectrum 229x143 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elite Screens 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elite Screens.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модифікація моделі:
- Модель може поставляється з корпусом білого або чорного кольору.
Модификації Elite Screens Spectrum 229x143
Ціни на Elite Screens Spectrum 229x143 |
---|---|---|---|---|
Elite Screens Spectrum 186x105 | від 10 503 грн. | 30 пропозицій | ||
Elite Screens Spectrum 244x137 | від 14 904 грн. | 11 пропозицій | ||
Elite Screens Spectrum 277x156 | від 18 499 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо