Сходи ELKOP VHR T 3x9 488 см
ELKOP VHR T 3x9 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELKOP VHR T 3x9 488 см
Усі ціни 11 →Драбина ELKOP VHR Trend 3x9 алюмінієва, 3 секції, 9 ступенів - УЦІНКА VHR | 5 999 грн. |
Лестница Elkop Vhr Trend 3x9 | 8 971 грн. |
Драбина ELKOP VHR Trend 3x9 алюмінієва, 3 секції, 9 ступенів | 8 960 грн. |
Драбина трисекційна розкладна ELKOP VHR T 3x9 сходинок | 8 982 грн. |
Драбина універсальна Elkop VHR Trend 3x9 38178 | 8 983 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації ELKOP VHR T 3x9
Ціни на ELKOP VHR T 3x9 |
---|---|---|---|---|
ELKOP VHR T 3x6 322 см | від 6 382 грн. | 6 пропозицій | ||
ELKOP VHR T 3x7 366 см | від 6 586 грн. | 10 пропозицій | ||
ELKOP VHR T 3x8 440 см | від 7 693 грн. | 9 пропозицій | ||
ELKOP VHR T 3x9 488 см | від 5 999 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →