Лампочка ELM G45 3W 4000K E27 18-0121
ELM G45 3W 4000K E27 18-0121 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELM G45 3W 4000K E27 18-0121
Лампочка ELM D45 3W PA10 E27 4000K (18-0121) 18-0121 | 131 грн. |
Лампа светодиодная шар ELM 3W E27 4000K 18-0121 | 62 грн. |
Світлодіодна лампа ELM G45 3W 4000К E27 (18-0121-6) 6 шт | 297 грн. |
Лампочка ELM D45 3W PA10 E27 4000 (18-0121) | 80 грн. |
Лампочка ELM D45 3W PA10 E27 4000 (18-0121.) | 105 грн. |
Модификації ELM G45 3W 4000K E27 18-0121
Ціни на ELM G45 3W 4000K E27 18-0121 |
---|---|---|---|---|
ELM G45 3W 4000K E27 18-0121 | від 62 грн. | 5 пропозицій | ||
ELM G45 5W 3000K E27 18-0086 | від 67 грн. | 11 пропозицій | ||
ELM G45 5W 4000K E27 18-0087 | від 67 грн. | 11 пропозицій | ||
ELM G45 6W 3000K E27 18-0093 | від 65 грн. | 11 пропозицій | ||
ELM G45 6W 4000K E27 18-0051 | від 65 грн. | 11 пропозицій | ||
ELM G45 7W 4000K E27 18-0163 | від 71 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →