Лампочка ELM G45 6W 4000K E14 18-0014
ELM G45 6W 4000K E14 18-0014 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELM G45 6W 4000K E14 18-0014
Усі ціни 14 →ELM ELM D45 6W PA10 E14 4000K (18-0014) | 65 грн. |
Лампочка ELM E14 (18-0014) 18-0014 | 65 грн. |
Лампа світлодіодна куля ELM 6W E14 4000K (18-0014) 18-0014 | 66 грн. |
ELM LED PA10 6W E14 4000K алюмопласт.корп. (18-0014) 18-0014 | 149 грн. |
Лампа светодиодная шар ELM 6W E14 4000K 18-0014 18-0014. | 65 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →