Лампочка ELM LED 38W 6500K E27 18-0190
ELM LED 38W 6500K E27 18-0190 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELM LED 38W 6500K E27 18-0190
Усі ціни 13 →ELM ELM TOR 38W PA20S E27 6500K (18-0190) | 355 грн. |
Лампочка ELM TOR 38W PA20S E27 6500K (18-0190) 18-0190 | 355 грн. |
Лампа світлодіодна промислова ELM 38W E27 6500K (18-0190) 18-0190 | 355 грн. |
Лампочка ELM TOR 38W PA20S E27 6500K (18-0190) 18-0190 | 355 грн. |
ELM Лампочка ELM TOR 38W PA20S E27 6500K (18-0190) 18-0190 | 355 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації ELM LED 38W 6500K E27 18-0190
Ціни на ELM LED 38W 6500K E27 18-0190 |
---|---|---|---|---|
ELM LED 28W 6500K E27 18-0189 | від 242 грн. | 5 пропозицій | ||
ELM LED 38W 6500K E27 18-0190 | від 355 грн. | 14 пропозицій | ||
ELM LED 48W 6500K E27 18-0191 | від 504 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →