Лампочка ELM LED 48W 6500K E27 18-0191
ELM LED 48W 6500K E27 18-0191 біле світловелика яскравість |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELM LED 48W 6500K E27 18-0191
Усі ціни 7 →Лампочка ELM TOR 48W PA20S E27 6500K (18-0191) 18-0191 | 508 грн. |
Лампочка ELM TOR 48W PA20S E27 6500K (18-0191) 18-0191 | 502 грн. |
ELM Лампочка ELM TOR 48W PA20S E27 6500K (18-0191) 18-0191 | 502 грн. |
Лампа светодиодная промышленная ELM 48W E27 6500K 18-0191 | 536 грн. |
Світлодіодна лампа ELM TOR 48W E27 6500K PA 20S (18-0191) | 504 грн. |
Світлодіодна Лампа ELM 48W E27 6500K Промислова (18-0191) | 504 грн. |
Лампочка ELM TOR 48W PA20S E27 6500K (18-0191) | 647 грн. |
Модификації ELM LED 48W 6500K E27 18-0191
Ціни на ELM LED 48W 6500K E27 18-0191 |
---|---|---|---|---|
ELM LED 28W 6500K E27 18-0189 | від 242 грн. | 6 пропозицій | ||
ELM LED 38W 6500K E27 18-0190 | від 314 грн. | 14 пропозицій | ||
ELM LED 48W 6500K E27 18-0191 | від 502 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →