Будівельний фен Elprom EFP-2500-3
Відео 1Фото 6 |
Elprom EFP-2500-3 потужний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elprom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elprom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elprom EFP-2500-3
Усі ціни 8 →Будівельний фен Елпром (ЕФП-2500-3) | 728 грн. |
Технічний фен Елпром ЭФП-2500-3 | 728 грн. |
Будівельний фен Елпром ЕФП-2500-3 | 833 грн. |
Фен Элпром ЭФП-2500-3 | 772 грн. |
Технічний фен Елпром ЕФП-2500-3 РЄ | 1 257 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →