Стрічкова шліфмашина Elprom ELShM-1210
Фото 4 |
Elprom ELShM-1210 920 Вт1210 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elprom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elprom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elprom ELShM-1210
Усі ціни 8 →Шліфмашина Елпром ЕЛШМ-1210 | 2 678 грн. |
Стрічкова шліфмашина Элпром ELShM-1210 | 2 676 грн. |
Стрічкова шліфувальна машина Елпром ЕЛШМ-1210 | 3 060 грн. |
Стрічкова шліфмашина Элпром ЭЛШМ-1210 | 2 669 грн. |
Стрічкова шліфмашина Элпром ЭЛШМ-1210 | 2 674 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Elprom ELShM-1210
Ціни на Elprom ELShM-1210 |
---|---|---|---|---|
Elprom ELShM-920 | від 1 959 грн. | 7 пропозицій | ||
Elprom ELShM-1210 | від 2 669 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →