Болгарка Elprom EMShU-1000/125
Фото 5 |
Elprom EMShU-1000/125 без регулятор обертів регулятор обертів |
|
Модель EMShU-1000/125 без налаштування числа обертів, а в моделі EMShU-1000/125E є установка кількості обертів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elprom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elprom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elprom EMShU-1000/125
Болгарка Элпром УШМ 125/1000 | 1 300 грн. |
Кутова шліфувальна машина Елпром ЭМШУ-1000-125 | 1 151 грн. |
Болгарка Елпром 125 ЕМШУ-1000 | 1 485 грн. |
Модификації Elprom EMShU-1000/125
Ціни на Elprom EMShU-1000/125 |
---|---|---|---|---|
Elprom EMShU-1000/125 | від 1 151 грн. | 3 пропозиції | ||
Elprom EMShU-1000/125E | від 1 242 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →